Ciepło wewnątrz i na zewnątrz

Promienniki gazowe, parasole grzewcze.

Wraz z nastaniem jesiennych wieczorów nasze przesiadywanie w ogródkach restauracyjnych, tarasach lub we własnym ogrodzie robi się coraz mniej komfortowe ze względu na niska temperaturę. Musimy wtedy przełożyć takie wieczory na czas cieplejszej wiosny.

Aczkolwiek nie do końca. Istnieją specjalne promienniki gazowe pod postacią parasoli grzewczych. Takie urządzenia idealnie sprawdzą się właśnie na jesienne wieczory. Ale o co w tym właściwie chodzi? Promienniki gazowe pod postacią parasoli grzewczych emitują specjalne promienie podczerwone. Takie promienie mają temperaturę powyżej dwudziestu stopni.

Oddziałują one na nas bezpośredni i wnikają w głąb naszego ciała. Dzięki temu czujemy komfort i ciepło. Co najważniejsze takie promienie nie są dla nas szkodliwe, gdyż mają podobne działanie do promieni słonecznych. Promienniki gazowe zużywają znacznie mniejsze ilości gazu niż inne tego typu urządzenia grzewcze, dzięki czemu będziemy się cieszyć przyjemnym ciepłem za stosunkowo niską cenę.

Dlatego jeśli zależy Ci na przedłużeniu sezonu ogródkowego po zakończeniu lata, to koniecznie musisz zakupić dla siebie taki parasol grzewczy, a wtedy komfortowo spędzisz czas na dworze mimo tego, że temperatura wokół nie jest zbyt przyjemna.